script src="https://www.zarinpal.com/webservice/TrustCode" type="text/javascript">
 
جستجو   :  

خرید و دانلود ارزان10 فایل لایه باز باکیفیت بالادر یک بسته تنها1/500تومان

  با سلام و عرض ارادت خاص خدمت تمامی کاربران محترم و بازدیدکننده سایت جاوید گرافیک

امروز خدمت شما رسیدیم تا یه مزده به شما عزیزان بدیم  و اونم اینکه بالاخره با وجود مشکلات زیادی که وجود داشت بروزرسانی فایل ها و قراردادن آنها در سایت آغاز شد.
 
شما دوستان عزیز می تونید با مراجعه به منوی فروشگاه در بالای سایت و انتخاب زیر منوی مورد نظر خودتون و با کلیک روی شمای ظاهری فایلها که دقیقا" همون چیزی هست که شما فایلش رو دریافت می کنین در آخر کار و ورود به پروسه خرید فایل مورد نظرتون تمومی مراحل رو با توضیحاتی که در صفحه خرید داده شده دقیقا" انجام داده و فایل مورد نظرتون رو خرید بفرمایین.
یه سری توضیح هم هست که باید داده بشه اونم اینکه:
قیمت فایل ها با در نظر گرفتن تخفیف ویژه،کلا" 1/500 تومان اعلام شده .
هر فایلی که شما خرید میکنید بصورت لایه بازه و دارای کیفیت ویژه برای نرم افزار فتوشاپ و سایر نرم افزارهای گرافیکی پر کاربرد گرافیستهاست.
در هر فایل میکسی از فایلها قرارداده شده تا طراح با دانلود تنها یک فایل بتواند حداقل چندین بنر را طراحی نموده و از لحاظ قیمتی خرید شما کاملا" مرقوم به صرفه و دارای بازدهی بالایی برای شما باشد.همونطور که خودتون میدونید برای تهیه این فایلها و رسوندنش به دست شما زحمت زیادی کشیده شده و وقت زیادی صرف شده که البته این وظیفه است و امیدواریم با این خدمت تونسته باشیم قدمی مثبت در ارائه فایلهای لایه باز به دوستان خوبمون برداشته باشیم.
هر فایلی که شما شمای ظاهری اون رو مشاهده می کنید دقیقا" همون چیزی است که فایل لایه بازش رو دریافت می کنید پس حتما" قبل از انتخاب در وارد شدن به لینک خرید همون فایل دقت لازم رو بعمل بیارید تا خریدتون سریعتر انجام گرفته و فایل دریافتی تون هم بهترین کارایی رو برای شما داشته باشه.
مدیریت سایت آماده هر گونه همکاری-پشتیبانی و دریافت نظرات-انتقدات و پیشنهادات شما عزیزان و بررسی مشکلات و بهبود عملکرد سایت با نظر لطف شما عزیزان می باشد.
پیروز و پایدار باشید.

تاریخ درج  :  1396/7/16  
تعداد بازدید تا کنون :647

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی